FAQ

Kolikrát s vaším čističem krbových skel vyčistím sklo o velikosti 40x60 cm?

Spotřeba krbového čističe Smart Cleaners záleží na mnoha parametrech; kromě velikosti skla hraje velkou roli i míra jeho zašpinění. Nicméně, při velikosti Vašeho skla můžete počítat s tím, že ho vyčistíte s jedním balením přibližně 50-70x. V případě, že budete k nanášení používat vlhkou, dobře vymačkanou houbičku, spotřeba při čištění se ještě sníží, aniž by to mělo vliv na čisticí schopnost. Doporučujeme Vám čistič vyzkoušet. Jsme přesvědčeni, že Vás nezklame a že Vám vydrží na celou sezónu.

V čem je Čičstič krbových skel (Smart Cleaners) výjimečný?

Možná jste si všimli, že etiketa není nic moc a že vzhledově to není žádný trhák. Výjimečnost se skrývá uvnitř láhve. Schopnost, s jakou rozpouští dehet a uvolňuje saze, je ohromující. Neztrácejte čas a peníze hledáním čističe, který Vám bude vyhovovat. Právě jste ho totiž našli!

Proč nemá čistič krbových skel rozprašovač?

Čistič krbových skel Smart Cleaners není vybaven uzávěrem s rozprašovačem, ale bezpečnostním uzávěrem s aplikátorem a dětskou pojistkou. Nejenže to vyžaduje nová legislativa (CLP), ale jsme přesvědčeni, že je to bezpečnější a pohodlnější. Náš přípravek si do obličeje nebo do oka stříknete opravdu obtížně.

Není aplikace bez rozprašovače nepohodlná?

Na první pohled by se mohlo zdát, že je jednodušší stříknout na sklo čistič, setřít ho papírovou utěrkou a hotovo. Ale takhle dobře žádný z konkurenčních čističů krbových skel nefunguje. Jestli Vám není líto peněz, můžete si to vyzkoušet. Přípravky v rozprašovačích svým účinkem absolutně nedosahují kvality našeho produktu. Průběh aplikace se dá v našem případě popsat takto:

  1. Pomocí (nejlépe vlhké) houbičky nanést na sklo přípravek, nechat působit cca 20 - 30 s a toutéž houbičkou setřít uvolněné nečistoty.
  2. Větší papírovou utěrkou setřít zbytek nečistot a sklo toutéž utěrkou vyleštit.

V případě univerzálního čističe krbových skel s rozprašovačem je to s mírnou „nadsázkou“ takhle:

  1. Nastříkat na sklo čistič, houbičkou ho rozetřít po skle a nechat působit. Doba působení nemá vliv.
  2. Houbičkou setřít uvolněné nečistoty. Houbička se moc nezašpiní, ale sklo čisté taky nebude.
  3. Postup opakovat tak dlouho, až Vás to přestane bavit.

Co je CLP?

CLP je zkratka pro nařízení EU o klasifikaci, označování a balení chemických látek a směsí. 

Proč má řada produktů anglický název, když se vyrábí u nás? Nebo se snad vyrábí jinde?

Rozhodli jsme se, že budeme všechny čističe zn. Smart Cleaners vyrábět u nás v Česku. Jsme patrioti a také kvalitu jsme si schopni lépe ohlídat. Navíc jsou u nás šikovní a chytří lidé a totéž chceme od našich produktů. Proto Smart. A když Smart, tak už i Cleaners. Smart se dá přeložit jako chytrý, elegantní, luxusní. Be smart znamená mít filipa. Zdá se nám tedy, že heslo Smart Cleaners říká o našich produktech naprosto vše.

Zasíláte zboží i mimo Českou republiku?

Ano. Standardně nakoupené zboží zasíláme mimo Českou republiku také na Slovensko, ale budete-li si přát, doručíme Vám ho kamkoli v naší Sluneční soustavě. Zašlete nám adresu; my Vám uděláme kalkulaci. Další podrobnosti naleznete na stránce Možnosti dopravy a ceny poštovného  (z podtrženého udělat odkaz na příslušnou stránku).

 

Zpět do obchodu