Možnosti dopravy a ceny poštovného

Při nákupu na našem e-shopu máte na výběr z následujících druhů dopravy:

1. Postřednictvím České pošty Vám můžeme zboží zaslat jako

 • Doporučený balík                                                                  90 Kč
  • Služba České pošty, se kterou je možné spolehlivě zasílat dokumenty i předměty. Za Doporučený balíček Česká pošta odpovídá od podání po dodání. 
 • Balík na poštu                                                                     120 Kč
  • Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí.
 • Balík do ruky                                                                       130 Kč
  • Balík o hmotnosti až 50 kg, doručí Česká pošta na jakoukoliv adresu v ČR. Adresátovi jsou zasílány SMS nebo e-maily  s informacemi o pohybu balíku, a to ode dne jeho podání. V řadě míst ČR nabízí Česká pošta možnost odpoledního doručení do 19:00, v Praze do 20:00 hodin.

Uvedené ceny platí pro balíky do 5 kg. V případě větší hmotnosti Vás budeme před odesláním o výši poštovného informovat. Více informací o výše zmíněných službách nabízených Českou poštou naleznete na https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky.       

2. Odběr na výdejním místě sítě Zásilkovna.cz                               60 Kč

 • Jedná se o nový levnější způsob doručení zboží od eshopů k zákazníkům do výdejních míst v síti Z-point. Čas a peníze ušetří každý - eshop i zákazník objednávající zboží. Není tak nutné tvrdnout ve frontách na poštách, ani hodiny čekat na kurýra. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete a netlačíme na vás - na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní. Zboží z e-shopu si můžete na výdejním místě prohlédnout a zaplatit až v hotovosti na místě. Nákup z internetu je tak pro vás bezpečnější, než kdykoli dříve.
 • Více informací o Zásilkovně naleznete na https://www.zasilkovna.cz/ 

 3. Vyzvednutí na odběrném místě                                                    0 Kč

 • Pokud bydlíte v blízkosti města Opavy, nebo tam máte naplánovanou cestu, můžete si vyzvednout svou objednávku v příjemné kavárničce Mamba coffee naproti Východního nádraží. V případě osobního odběru na tomto odběrném místě nejen že nebudete platit poštovné, ale navíc od nás získáte poukaz na útratu v hodnotě 20 Kč v této vyhlášené kavárně.
 • Více informací o kavárně Mamba Coffee naleznete na https://www.facebook.com/MambaCoffee/ 

 

SLOVENSKO

Zboží na Slovensko zasíláme na dobírku prostřednictvím:

1. sítě výdejních míst Zásielkovňa SK                                         150 Kč (cca 5,6 Eur)

 • Je to stejné, jako v Česku. Doručíme Vám balíček na odběrné místo, které si vyberete prostřednictvím objednávkového formuláře.
 • Jde o spolehlivou, rychlou a levnou službu, kterou Vám můžeme doručit balíček do hmotnosti 5 kg.

2. Slovenské pošty                                                                       270 Kč (cca 10 Eur)

 • Balíček Vám přijde domů, tak jak jste zvyklí, na dobírku. Cena zahrnuje balné, poštovné a doběrečné a platí pro balíčky do 2 kg. Bude-li Vaše objednávka těžší, náklady na přepravu budou o 30 Kč (cca 1,1 Eur) vyšší.
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.