TIP: Kde všude pomůže Čistič krbových skel Smart Cleaners?

Průběžně testujeme náš „krbáč“ pro čištění různých povrchů a odstranění všemožných nečistot. Soustředíme se hlavně na problémy, které běžné čističe neřeší a z dosavadních výsledků vyplývá, že je pro mnohé případy naprosto dokonalý! Pojďme se tedy podívat, kde Čistič krbových skel Smart Cleaners ostatní válcuje.

Často se setkáte na roztodivných místech s úsadami, na které Vám běžné čisticí prostředky nestačí. Takové případy se pak řeší většinou mechanicky, hrubou silou, ale to není nejlepší řešení. Ve snaze nečistoty odstranit, člověk sáhne po příborovém noži nebo kdejakém předmětu a výsledkem jsou akorát škrábance místo odstranění špíny. Estetický dojem není tedy nic moc, ale hlavně nezapomeňte: Poškrábaný povrch znamená definitivní konec s dlouhodobou čistotou. Škrábance jsou pro nečistoty ráj!

A kde se tedy Čistič krbových skel Smart Cleaners pochlapil? Je excelentní na vyčištění:

  • silně znečištěných kuchyňských trub,
  • grilů a roštů znečištěných připáleninou a mastnotou,
  • plechů na pečení a všelijakých pekáčů,
  • předmětů z nerezavějící oceli a
  • keramiky.

Stačí jen přípravek nanést, nechat ho chvíli o samotě pracovat za Vás a houbičkou nebo jakýmkoli způsobem uvolněné nečistoty stáhnout a povrch opláchnout. Doporučená doba působení přípravku se podle míry znečištění a druhu špíny pohybuje od pár sekund po několik minut. A když to fakt nejde, nechte náš čistič působit třeba 10 nebo 20 minut. Vyplatí se to.

A ještě jeden tip: Trápí vás nečistoty usazené okolo nátoku do sifonu z umývadla či dřezu? Použijte náš čistič. Není třeba nic komentovat. Podívejte se jen na následující fotky. Udělají Vám radost! Snad krom té první.

 SC-vyuziti_cistice_krbovych_skel_1 SC-vyuziti_cistice_krbovych_skel_2

SC-vyuziti_cistice_krbovych_skel_3 SC-vyuziti_cistice_krbovych_skel_4

Rozdíl mezi prvním a posledním snímkem je asi 3 minuty a 5 gramů Čističe krbových skel Smart Cleaners. Jestli ho doma ještě nemáte a rádi byste ho vyzkoušeli, můžete si ho pořídit v našem e-shopu. Určitě Vás nezklame!

Všudypřítomnou čistotu Vám přeje celý tým Smart Cleaners

 

 

Zpět do obchodu