Stojanová svářečka sáčků a fólií šířka 800 mm

Novinka Tip
foot pedal sealer model pfs 450
Stojanová svářečka sáčků a fólií - 800 mm je vynikajícím nástrojem pro svařování folií, obalů z folií, foliových a mikroténových sáčků, pytlů a dalších. Tento produkt patří do kategorie stojanové impulsní svářečky, které jsou známé svou vysokou kvalitou a širokým spektrem použití.
16 940 Kč
Skladem

Tato stojanová impulsní svářečka od renomovaného výrobce ZHEJIANG BESPACKER MACHINE CO.,LT je ideálním řešením pro provozovny, podniky i malé podnikatele. Je určena pro svařování polyethylenových (PE) nebo polypropylenových (PP) fólií, kombinovaných materiálů a rovněž papírem nebo hliníkem kašírovaných materiálů.

Využití a funkce

Svářečka nalezne široké použití v oblasti přírodních potravinářských produktů, balení cukrovinek, čaje, farmacii, železářských potřeb a mnoha dalších. Je použitelná pro balení různých druhů výrobků, léků, kosmetiky, potravin apod. do předem připravených sáčků a pytlů. Bez problémů zvládne svařovat 0,15 mm materiál.

Technické parametry

  • Délka svářecí lišty: 450 mm
  • Pracovní výška: 800 mm
  • Šířka svaru: 2 mm
  • Doba ohřevu: 0,2 - 1,8 s
  • Maximální tloušťka sváření: 0,5 mm
  • Napětí: 230 V

Svářecí lišta je krytá teflonovou páskou a umožňuje nastavení svářecího impulsu. Upozorňujeme, že vyměnitelné díly jako jsou teflonová páska, svařovací topná lišta, nůž, disk nože a pružina jsou považovány za spotřební materiál a nejsou do záruky zahrnuty.

Tato stojanová impulsní svářečka je vyrobena v Číně a její instalaci si můžete prohlédnout na YouTube videu.

Kód Kód: 214
Jméno značky: Bespacker
Kategorie: Stojanové impulsní svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu