Stojanová svářečka sáčků a fólií šířka 450 mm

Novinka Tip
foot pedal sealer model pfs 450
Stojanová svářečka sáčků a fólií - 450 mm je výkonným nástrojem pro svařování folií, obalů z folií, foliových a mikroténových sáčků, pytlů a dalších. Tato stojanové impulsní svářečky nabízí vysokou kvalitu a spolehlivost při práci. Ideální pro profesionální použití.
9 801 Kč
Skladem

Tato stojanová impulsní svářečka od renomovaného výrobce ZHEJIANG BESPACKER MACHINE CO.,LT je ideálním řešením pro provozovny, podniky i malé podnikatele. Je určena pro svařování polyethylenových (PE) nebo polypropylenových (PP) fólií, kombinovaných materiálů a rovněž papírem nebo hliníkem kašírovaných materiálů.

Vlastnosti a parametry

Svářečka je vybavena vytápěnou spodní čelistí a bez problémů zvládne svařovat materiál o tloušťce 0,15 mm. Délka svářecí lišty je dle typu 450 mm a pracovní výška dosahuje 800 mm. Svářecí lišta je krytá teflonovou páskou, která vytváří svar o šířce 2 mm. Uživatel má možnost nastavit svářecí impuls dle potřeb.

  • Doba ohřevu (s): 0,2 - 1,8
  • Maximální tloušťka sváření (mm): 0,5
  • Napětí (V): 230
  • Zabudovaný nůž: Ne
  • Šířka svaru (mm): 2

Použití a instalace

Tato stojanová svářečka je ideální pro balení různých druhů výrobků, léků, kosmetiky, potravin atd. do předem připravených sáčků a pytlů. Nalezne široké uplatnění v oblasti přírodních potravinářských produktů, balení cukrovinek, čaje, farmacii, železářských potřeb a podobně. Pro snadnou instalaci je k dispozici instruktážní video na YouTube.

Upozornění: Vyměnitelné díly jako teflonová páska, svařovací topná lišta, nůž, disk nože a pružina jsou považovány za spotřební materiál a nejsou do záruky zahrnuty.
Kód Kód: 213
Jméno značky: Bespacker
Kategorie: Stojanové impulsní svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 19 kg

Návod na instalaci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu