Kámen pro čištění grilů

Neohodnoceno
Novinka
přírodní kamenná pěna pro čištění grilů

Čisticí kámen je vyroben z přírodního šedého sopečného skla vysoce porézní textury.

89 Kč
Skladem

Čisticí kámen je vyroben z přírodního šedého sopečného skla vysoce porézní textury.

Hodí se k abrazivnímu čištění silně zanesených povrchů, jako jsou grily, rošty a plotny na grilování, rošty trub, plechy na pečení nebo zapečené kuchyňské nádobí. Poradí si s mastnotou i zuhelnatělými zbytky. K očištění povrchu postačí pouze lehce zatlačit a špínu strhnout. Kámen lze použít i na horké povrchy.

Jedná se o zdravotně nezávadný přírodní materiál, takže se nemusíte bát znehodnocení pokrmů. Nehrozí žádné uvolňování toxických plynů či látek při styku s horkým povrchem. Neobsahuje žádná pojiva ani jiné chemické látky.

Pěna je vhodná pro čištění litinových, železných a nerezových roštů a kvalitních smaltovanýchpovrchů. U těch je nutné vhodnost ověřit očištěním malé plochy.

Parametry:

  • Materiál: sopečné sklo (pemza), přírodní
  • Barva: šedá
  • Rozměry: cca 10 x 7,5 x 5 cm

Použití:

Mírným tlakem pomocí kamenu strhněte nečistoty ze zaneseného povrchu a v případě potřeby jej opláchněte vodou. Pro usnadnění čištění rošt grilu můžete před čištěním vypálit. Čištění můžeprobíhat i za horka.

Upozornění: Protože se jedná o abrazivní čištění, je nutné vždy na malé ploše otestovat vhodnost materiálu pro čištění daného povrchu.

Kód Kód: 152
Kategorie: Smart Cleaners
Zpět do obchodu